רישום חברת חוץ

  פתיחת חברת חוץ- שלוחה ישראלית של חברה זרה

  משרדנו מתמחה בהנפקת היתרים ואשרות עבודה למומחים זרים הנדרשים לעבוד בישראל, ונחשב למשרד הבוטיק המוביל בתחום. המשרד מדורג כדרך קבע במדריך דירוג עוה"ד BDI ו DUNS 100. בשנים האחרונות אנו עדים לריבוי חברות בינלאומיות המקיימות פעילות עסקית בישראל ומשתתפות בפרויקטים לאומיים ופרטיים כאחד.

  משרדנו מספק שירותים למגוון רחב של חברות בינלאומיות בתחומי הרכבות, ההייטק, התשתיות, התחבורה, התעשייה, הנמלים, האנרגיה, ההנדסה ימאות, ביוטכנולוגיה, רפואה, תעשיות ביטחוניות וכדו'.

  על מנת שחברות זרות תוכלנה לקיים פעילות עסקית בישראל כדין, עליהן להיות רשומות ברשם החברות, לפתוח תיק ולהירשם ברשויות המס בישראל (מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי).

  רישום חברת חוץ

  חברת חוץ בישראל הינה למעשה שלוחה של החברה הזרה בחו"ל. על מנת שניתן יהיה לרשום חברת חוץ בישראל, חברת החוץ חייבת להיות רשומה או מאוגדת כדין מחוץ לישראל, כאשר רישומה נבחן בהתאם לדיני המקום בו החברה התאגדה.

  תהליך רישום חברת החוץ מורכב ממספר שלבים, ומחייב המצאה של מסמכי רישום של התאגיד בחו"ל, כמו גם מינוי מיופה כח ישראלי אשר רשאי לפעול בשם החברה בישראל, וכן מינוי תושב ישראלי האחראי על קבלת הודעות מטעם בית המשפט. בנוסף, החברה צריכה לספק כתובת של החברה בישראל, לצורך קבלת דואר פיזי.

  קיימת חשיבות רבה לרישום נכון ותקין של חברת החוץ ברשם החברות, על מנת לאפשר לחברה הזרה לקיין פעילות עסקית תקנית בישראל, לרבות פתיחת חשבון בנק בישראל, אשר הינו לבדו תהליך מורכב וארוך.

  הוראות החוק הרלוונטיות מצויות  בחוק החברות, התשנ"ט – 1999 .

  מינוי נציג לצרכי מס

  בהתאם לסעיף 60 לחוק מס ערך מוסף, התשל"ו-1975, חברת חוץ מחויבת למנות נציג ישראלי לצורך פקודת מס הכנסה. על הנציג הישראלי להיות מיופה כוח מטעם החברה, והוא הלכה למעשה אחראי על הגשת דיווחים ומסמכים לרשות המיסים.

  חוק מע"מ קובע כי החברה מחויבת להודיע למנהל מע"מ את פרטיו של הנציג הישראלי, וזאת תוך 30 יום ממועד תחילת פעילותה העסקית בישראל. נציג מע"מ יכול שיהא אזרח ישראלי המתגורר בישראל, או לחילופין תאגיד ישראלי הרשום בישראל.

  משרדנו יכול לסייע בהקמת חברת חוץ, וכן מינוי נציגים ישראלים אל מול הרשויות השונות בצורה יעילה ומהירה.

  פתיחת חשבון בנק בישראל

  משרדנו מסייע בפתיחת חשבונות בנק עבור חברות זרות המקיימות פעילות עסקית בישראל, ואשר נרשמו כדין ברשם החברות כ"חברות חוץ". תהליך פתיחת החשבון הינו תהליך ארוך, מורכב ומסורבל, אשר צפוי להימשך בין 3-6 חודשים עד לפתיחת החשבון המיוחל. תהליך זה מחייב  הגשה של מסמכים רבים, כאשר לעיתים רבות נדרשת החברה להמציא מסמכים נוספים אשר לא נתבקשו קודם לכן, והכל בהתאם לשיקול דעת הבנק. מניסיון משרדנו, לכל בנק דרישות ונהלים שונים ולכן קיימת חשיבות רבה לפנות לבנק בעל שירות תודעה מהיר ומקצועי המכיר את תהליך פתיחת החשבון והמסמכים הנדרשים מאת החברה הזרה.

  למשרדנו ניסיון רב בפתיחת חשבון בנק, ועל כן אנו פונים לבנקים ולסניפים המספקים את השירות היעיל והמהיר ביותר, והכל בהתחשב במורכבות התהליך.

  לכל שאלה נוספת, ניתן ליצור איתנו קשר.

  RECOMMENDATIONS


   
  קידום אורגני | קידום אתרים

  דילוג לתוכן